راهنما

شبکه‌ی مدرسه از ابتدای تابستان ۱۳۸۹ دور جدید فعالیت‌های خود را با تمرکز بر تولید محتوای الکترونیکی و برگزاری دوره‌های حضوری آغاز کرده‌است. هدف از این فعالیت‌ها از یک‌سو ایجاد پلی میان آموزش عالی و آموزش عمومی در جهت آشنا‌سازی عمیق‌تر دانش‌آموزان با مسایل علمی و رشته‌های دانشگاهی و از سوی دیگر تلاش در جهت بهبود محتوای مرتبط با آموزش‌ عمومی با استفاده از دانش مجربین حوزه‌های مختلف است.

در یک سال گذشته، محتوای تولید شده در قالب پرونده‌های موضوعی در وب‌گاه منتشر شده‌است. هر پرونده شامل چندین مقاله در رابطه با موضوع آن پرونده بوده‌است. پرونده‌های موجود را می‌توانید در بایگانی ببینید. در مدت یک‌ سال، برنامه‌های حضوری ما به شکل همایش‌های دانشگاهی برای دانش‌آموزان برگزار شده‌است. گزارش همایش‌ها این‌جا در دسترس شماست.

امیدواریم از ابتدای سال تحصیلی ۹۱-۱۳۹۰ بتوانیم محتوای متنوع‌تری را چه از لحاظ موضوع و چه از لحاظ شکل مانند تک مقاله، مصاحبه، خبر، گزارش و.. علاوه بر پرونده‌ها، تهیه وعرضه کنیم و تولیداتی نیز برای مخاطبان غیر دبیرستانی داشته‌ باشیم. همین‌طور علاقه‌مندیم در سال پیش رو تجربیات کارگاه‌ها و سمینارهای برگزار شده را با دوستان بیشتری به اشتراک بگذاریم.

مدارسی که مایل هستند از برنامه‌های حضوری شبکه‌ی مدرسه شامل برگزاری کارگاه‌ها، سمینار‌ها و.. استفاده کنند، می‌توانند به‌وسیله‌ی پست الکترونیکی info@schoolnet.ir با مسوولان برگزارکننده‌ی این برنامه‌ها در ارتباط باشند.

چنان‌چه مایل به همکاری با ما و یا ارسال مطلب برای‌ شبکه‌ی مدرسه هستید، می‌توانید از همین طریق با ما در ارتباط باشید.

نظرات خود در مورد شبکه‌ی مدرسه را با ما در میان بگذارید.